Wewnątrzszkolny Konkurs Wiedzy Hotelarsko-Turystycznej

Nasi uczniowie  z klas 1TH, 2TOT, 3TH, 3TOT w dniu 12.12. 2023 roku wzięli udział w  WEWNĄTRZSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY HOTELARSKO- TURYSTYCZNEJ.

Głównym celem konkursu było rozwijanie wśród młodzieży zainteresowań hotelarstwem i turystyką. A także kształtowanie umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy, stworzenie dla młodzieży możliwości współzawodnictwa w rozwijaniu swoich uzdolnień i zainteresowań.

Zmagania uczestników polegały na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań z zakresu: ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 roku i ustawy o usługach hotelarskich oraz usługach pilotów wycieczek i przewodników turystycznych z dnia 18 listopada 2020 roku.

I miejsce w konkursie zajął Oskar Rosłowski – uczeń klasy 3 TOT, II miejsce Aleksandra Okrój – uczennica 3 TOT, III miejsce ex aequo Oliwia Krzymińska, Paulina Gach, Martyna Cieplińska – uczennice 2 TOT i Anna Żywicka– uczennica 3TOT.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!!