Uczniowie z wizytą w firmach: Klimor w Gdyni oraz Klima-Therm w Gdańsku

W dniu 22.02.2024 roku uczniowie klas o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji, technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej oraz technik mechatronik wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do firm Grupy kapitałowej Klima-Therm: Klimor Sp. z o.o. oraz Klima-Therm Sp. z o.o., połączonej ze szkoleniami z zakresu klimatyzatorów i pomp ciepła oraz wymienników do odzysku ciepła stosowanych w urządzeniach klimatyzacji i wentylacji. Uczniowie zapoznali się między innymi z zakładem produkcyjnym Klimor w Gdyni oraz uczestniczyli w prezentacji stanowisk edukacyjnych odnawialnych źródeł energii w Akademii Klima-Therm.

Na zakończenie wizyty każdy z uczestników otrzymał upominek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wizyty, za przyjęcie naszych uczniów i przeprowadzenie szkoleń.