Wycieczka szkolna do Krakowa i Energylandii

Uczniowie klas 1TOT, 2TI, 2TB, 3bTOT uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Krakowa i parku rozrywki Energylandii w Zatorze w terminie 12-13 czerwca 2022 r.

Kraków to jedno z największych i najliczniejszych miast Polski. Siedziba województwa małopolskiego. Kraków jest położony nad Wisłą w miejscu styku Wyżyny Mazowieckiej i Karpat w tzw. Bramie Krakowskiej. Pełni ważną funkcję administracyjną, kulturalną, edukacyjną, gospodarczą, usługową i turystyczną. Kraków jest bez wątpienia kulturalną stolicą Polski – to miasto słynie z artystycznej atmosfery, wspaniałych teatrów, galerii, muzeów. Ludzie są tutaj serdeczni i ciepli, a klimat przepięknego Starego Miasta szybko udziela się zwiedzającym.

Po krótkiej lekcji kultury w Krakowie warto odpocząć w największym parku rozrywki w Polsce! Energylandia oferuje kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 35 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Wróciliśmy pełni wrażeń i pozytywnych emocji