Uczniowie technikum chłodnictwa i klimatyzacji na Targach Warsaw HVAC EXPO 2023

W dniu 3.03.2023 r. uczniowie z klas o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji wyróżnieni za udział w Szkolnym Konkursie CHiK wzięli udział w wycieczce edukacyjnej na Międzynarodowe Targi Techniki Grzewczej, Wentylacji i Klimatyzacji Warsaw HVAC EXPO.

Na targach uczestnicy zapoznali się z szeroką ofertą producentów, dystrybutorów urządzeń, maszyn i technologii oraz usług poszczególnych branż. Na stoiskach uczniowie mieli możliwość obejrzeć oraz sprawdzić działanie urządzeń, instalacji i systemów grzewczych, chłodniczych, wymienników ciepła, urządzeń OZE, technologii pomiarowych, automatyki oraz obsługiwać stosowane w tych branżach narzędzia montażowe, eksploatacyjne, serwisowe i wypróbować oferowane przyrządy pomiarowe, a ponadto brali udział w konkursach branżowych, za które otrzymali nagrody.