Uczniowie o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji z wizytą w firmie Klimor w Gdyni

W dniu 8.02.2023 r. uczniowie klas II CE, III CE oraz IV aCE wzięli udział w wycieczce edukacyjnej do siedziby firmy Klimor w Gdyni. Poza zwiedzaniem zakładu produkcyjnego, oglądaniem central klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, zapoznaniem się z procesem produkcyjnym oraz nowoczesnymi technologiami stosowanymi w procesach obróbki cieplno – wilgotnościowej powietrza, uczniowie mieli również możliwość uczestniczenia w wykładach dotyczących historii zakładu, wytwarzanych produktów oraz podstaw filtracji powietrza w wentylacji i klimatyzacji.

Na zakończenie wizyty każdy z uczestników otrzymał upominek od firmy Klimor.

Serdecznie dziękujemy firmie Klimor Sp. z o.o. i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację wizyty oraz szkolenia.