Turnieje: CS:GO oraz LoL – informacje

Z wielką przyjemnością pragniemy was poinformować, że startują dwa turnieje: Major Budowlanka oraz Szkolny Turniej w LoLa.
Zgłoszenia drużyn przyjmujemy do 27 września 2021 r.
Link do zgłoszenia: zgłoszenie
Zapraszamy do udziału w Turniejach każdego ucznia PZS nr 2 w Kościerzynie.
Przypominamy, że warunkiem uczestnictwa w turniejach jest złożenie przez wszystkich uczestników następujących  dokumentów: Zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz Zgody na wykorzystanie wizerunku.  Osoby pełnoletnie podpisują je samodzielnie, a pozostali przynoszą podpisane przez rodziców. Ponadto osoby niepełnoletnie muszą jeszcze dostarczyć zgodę rodziców na udział w turnieju. W razie problemów z wydrukowaniem dokumentów można zgłosić się do p. Joanny Wonitowej (sala nr 59).
Dokumenty wszystkich członków swojej drużyny składa kapitan w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 października 2021 r. do p. Joanny Wonitowej (sala 59).
Dokumenty do pobrania – CS:

Dokumenty do pobrania – LoL:

"CS

"LoL