Szkolenie z budowy, działania oraz zastosowań technicznych przekaźników elektrycznych

Dnia 19 kwietnia 2018 roku w naszej szkole odbyło się szkolenie dla uczniów klasy II MMt o profilu mechatronicznym z budowy, działania oraz zastosowań technicznych przekaźników elektrycznych, w tym przekaźników miniaturowych do obwodów drukowanych, czasowych, półprzewodnikowych, nadzorczych, przemysłowych, impulsowych, modułowych.

Uczniowie zapoznali się z gamą produktów oferowanych przez firmę Finder Polska Sp. z o.o. z Poznania, dzięki uprzejmości  której mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat stosowanych w przemyśle rozwiązań technicznych przekaźników, stosowania połączeń w technologii push-in oraz programowania przekaźnika przy użyciu smartfona.

Szkolenie prowadził Pan Krzysztof Chmieliński – przedstawiciel firmy Finder Polska Sp. z o.o.