Spotkanie z Świętym Mikołajem

mikolajem

Święty Mikołaj przybył wraz z Elfami i sekretarką na spotkanie z uczniami naszej szkoły dnia  17.12.2012 roku.  Uczniowie chętnie rozmawiali z wyjątkowym gościem. Specjalnie dla Niego przedstawiły także świąteczny koncert życzeń. Grzeczni i pilni uczniowie zostali nagrodzeni przez Mikołaja, który wręczył im symbolicznego lizaka. Bardzo oczekiwaną częścią spotkania była sesja zdjęciowa z Mikołajem. Podczas całej akcji były zbierane pieniądze na „Świąteczną Paczkę”. Przedsięwzięcie cieszyło się wielkim zainteresowaniem. Uczniowie świetnie się bawili w towarzystwie Mikołaja i jego ekipy.
Pomysł i wykonanie zawdzięczamy klasie 1TH za co bardzo serdecznie dziękujemy. Cała klasa się świetnie zgrała i przygotowała wystrój. Każda osoba miała określone zadanie, do którego podeszła z wielkim zaangażowaniem.

Dnia 18.12.2012 roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski zorganizował świąteczny seans filmowy. Wzięło w nim udział 15 klas. Wstęp na film to 2zł od osoby. Pieniądze zebrane z imprezy zostały przekazane na „Świąteczną Paczkę” dla jednej rodziny. Dziękujemy za wkład i hojność. Jesteśmy dumni, że mamy tak wyrozumiałych uczniów oraz nauczycieli.

 

Galeria wpisu