PO WER – Hiszpańskie Staże 2

9 maja 2021 r. druga grupa z projektu PO WER Hiszpańskie Staże 2 wyruszyła do Granady. Lot został zaplanowany z Gdańska do Alicante, skąd grupa miała do pokonania 350 km przez urokliwe tereny Hiszpanii.

Niedzielę uczestnicy projektu spędzili w podróży. Hiszpania przywitała ich wyjątkowo deszczowo.

W poniedziałek odbyło się powitanie grupy 23 uczestników, uczniów z klas  w zawodach: technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa, technik mechanik, technik budownictwa, technik energii odnawialnej, technik chłodnictwa i klimatyzacji i technik informatyk. Po przywitaniu grupa udała się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.

We wtorek uczniowie zostali zapoznani z miejscami, w których spędzą miesiąc ucząc się zawodu.

Zapraszamy do fotorelacji.