Erasmus+ – IV tydzień pobytu w Hiszpanii

Ostatni tydzień naszego pobytu w Hiszpanii. Kończy się czas „szkolnej samodzielności”.

Ten tydzień zapewnił nam wiele emocji. Ostatni raz na praktyce, uroczyste wręczenie certyfikatów, odbiór mieszkania, pożegnania i czas wyjeżdżać do domu. W środę zdążyliśmy jeszcze rozegrać towarzyski mecz z grupą z Tczewa. Sportowa atmosfera, spotkanie z kolegami i koleżankami, a przy tym malownicze otoczenie boiska, sprzyjały nie tylko aktywnemu wypoczynkowi ciała, ale też ducha.

To już koniec naszej relacji z tego miejsca, które na zawsze pozostanie w naszej pamięci i o którym pewnie  jeszcze długo będziemy opowiadać. Zrobiliśmy mnóstwo zdjęć, które, będą wzbudzać nasze wspomnienia i zapewne wyzwolą chęć do opowiadania o przeżytych w Hiszpanii przygodach.

Wracamy bogatsi o nowe doświadczenia życiowe, wracamy do domu.

Do zobaczenia w szkolnych murach 🙂