Drugi i trzeci tydzień grupy III – Hiszpańskie Staże 2

Rozpoczął już się ostatni czwarty tydzień grupy PO WER Hiszpańskie Staże 2.

Od poniedziałku do piątku uczniowie uczestniczą w stażach zorganizowanych przez hiszpańskiego partnera.

Popołudniami uczniowie zwiedzają okolicę i lokalne zabytki takie jak:

• Pałac Karola V (Palacio de Carlos V), w którym znajduje się także Muzeum Alhambry (Museo de la Alhambra),
  • Alcazaba,
  • Pałace Nasrydów (Palacios Nazaríes),
  • Patio de los Leones
  • ogrody Generalife.

W weekend grupa odbyła wycieczkę do Salobrena – miejscowości, która ma własną strukturę miejską. Mało w niej cech charakterystycznych dla kurortu, za to dużo Hiszpanii.  Miasto charakteryzuje się przede wszystkim białą zabudową, pamiętającą czasy arabskie.

Zapraszamy do fotorelacji

Wszystkie koszty związane z udziałem w projekcie tj. koszty przygotowania językowego, pedagogicznego i kulturowego; koszty podróży i pobytu w Hiszpanii wraz z wyżywieniem, koszty ubezpieczenia i organizacji stażu są finansowane przez szkołę ze środków PO WER.