Czwarty tydzień Hiszpańskich Staży 2

Minął już czwarty i ostatni tydzień pobytu w Hiszpanii grupy uczniów z klas trzecich.

Od poniedziałku do środy trwają ostatnie dni staży. W Hiszpanii, tak jak w Polsce jest długi weekend związany z obchodami Bożego Ciała.

W piątek odbyło się oficjalne zakończenie projektu oraz wycieczka do Alhambry.

Alhambra to warowny zespół pałacowy w Grenadzie w andaluzyjskim regionie Hiszpanii, zbudowany w XIII wieku i rozbudowywany do XIV wieku. W 1984 roku Twierdza Alhambra została wpisana na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO.

Uczniowie wracają bogatsi o nowe doświadczenia życiowe i kompetencje zawodowe podnoszące ich kwalifikacje.

Zapraszamy do fotorelacji nie tylko na naszej stronie, ale również na fanpage naszego hiszpańskiego partnera.

Wszystkie koszty związane z udziałem w projekcie tj. koszty przygotowania językowego, pedagogicznego i kulturowego; koszty podróży i pobytu w Hiszpanii wraz z wyżywieniem, koszty ubezpieczenia i organizacji stażu są finansowane przez szkołę ze środków PO WER.