Biznes Plan Juniora II – mamy pierwsze miejsce!!!

Podczas Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości 17 listopada (czwartek) uczniowie szkół ponadgimnazjalnych prezentowali swoje biznes plany w ramach  II ETAPU KONKURSU pt.: „Biznes Plan Juniora II”, organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie.

Przedmiotem konkursu było opracowanie samodzielnie lub w grupie (max.3 osoby) planu własnej firmy, którą chcieliby prowadzić uczniowie jako absolwenci szkoły ponadgimnazjalnej.

Nasza finalistka zaprezentowała ciekawy i innowacyjny pomysł prowadzenia działalności turystycznej „Na czijach”.

Dla czterech finalistów przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne:

•  I MIEJSCE 1200,00 ZŁ – zajęła Monika Stanisławska z 3 TOT – uczennica naszej szkoły
  • II MIEJSCE 900,00 ZŁ – uczniowie I LO
  • III MIEJSCE 750,00 ZŁ – uczennica PZS nr 3
  • IV MIEJSCE 600,00 ZŁ – uczniowie PZS nr 1

Dla pozostałych uczestników konkursu etapu szkolnego przewidziano bilety do kina oraz upominki okolicznościowe.

Koordynatorami konkursu w naszej szkole były panie: Justyna Naczk-Bojanowska oraz Małgorzata Adamska.

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcy i życzymy dalszych sukcesów!