Spotkanie z przedstawicielem firmy Czerwiński Travel

W dniu 7.04.2016 r. w murach Naszej szkoły odbyło się spotkanie dla klas I-III technikum obsługi turystycznej z przedstawicielem biura turystycznego Czerwiński Travel z Gdańska. Dzięki spotkaniu uczniowie dowiedzieli się jak zorganizować wypoczynek dzieci i młodzieży oraz jak poszukać ośrodek spełniający wszelkie wymogi bezpiecznego pobytu jego uczestników. A także jak dobierać kadrę kolonijną oraz jak prawidłowo przesłać swoją kandydaturę na stanowisko opiekuna dzieci i młodzieży. Uczniowie zostali zapoznani również z tym, jak wygląda praca specjalisty do spraw turystyki. Na koniec spotkania uczestnicy mogli zaprezentować swoje umiejętności w  tworzeniu oferty turystycznej. Osoby, które wzięły udział w kursie animatora czasu wolnego, zaprezentowały zabawę.

Zapraszamy do fotorelacji.