Podsumowanie Szlachetnej Paczki w „Budowlance”!

Z radością przekazujemy Państwu informację, że przygotowana przez naszą szkołę paczka została dostarczona do rodziny pani Katarzyny. Przekazaliśmy łącznie 13 paczek.

Zrealizowaliśmy wszystkie potrzeby rodziny! Od tych najpotrzebniejszych, czyli ubrań, obuwia, chemii i żywności, aż po najskrytsze marzenia, jakimi były: klocki Lego, zabawkowe autka oraz kołdry, pościele i nowe przybory szkolne.

Informacje otrzymane od wolontariusza:

Po otrzymaniu paczek, rodzina była radosna i pełna wdzięczności. Widać było ekscytację dzieciaków na widok zabawek. Pani Katarzyna aż przykryła usta dłonią, kiedy zobaczyła ilość prezentów. Natomiast na widok zabawek i upominków dla swoich dzieci, aż łzy napłynęły jej do oczu.

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie.

Te święta będą dzięki Wam, drodzy Darczyńcy, o wiele bardziej magiczne dla naszej szczęśliwej rodziny, którą obdarowaliśmy!