Ogólnopolski konkurs językowy na kartkę z pamiętnika – VI edycja

timthumb.php

Szanowni Państwo,
Zapraszamy uczniów Państwa szkoły do udziału w VI edycji ogólnopolskiego konkursu językowego na kartkę z pamiętnika.

Konkurs obejmuje trzy języki: angielski (Day by Day), niemiecki (Tag für Tag) oraz hiszpański (Día a Día) i jest rozgrywany w kategorii gimnazjum i liceum (kategoria ta obejmuje wszystkie szkoły ponadgimnazjalne). Prace konkursowe można przesyłać do 31 marca. Szkoły mogą rejestrować się do 31.01.2013. Za uczestnictwo w konkursie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast nagrodami są atrakcyjne wyjazdy na intensywne kursy językowe za granicę do Anglii, Irlandii, na Maltę, oraz Hiszpanii.

Szczegółowe informacje, prace z poprzednich lat i regulamin konkursu można znaleźć na stronach:

Day by Day – www.glossa.pl/daybyday
Tag für Tag – www.glossa.pl/tagfurtag