PLANY LEKCJI
e-DZIENNIK
DZIENNIK ELEKTRONICZNYKLIK

Konkurs dla młodych kierowców

Krajowe Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zachęca do wzięcia udziału w konkursie „Mistrzowie w drodze” skierowanym do młodych kierowców. Do 22 listopada należy przysyłać filmy promujące bezpieczną jazdę. Autorzy najlepszych z nich wezmą udział w szkoleniu z doskonalenia techniki jazdy na Autodromie w Pszczółkach.
Celem konkursu jest edukacja i podnoszenie umiejętności młodych kierowców.
Więcej na: http://www.brd.org.pl/mistrzowie-w-drodze/

! Nowy plan lekcji od 2 listopada 2020 r.

Od poniedziałku 2 listopada 2020 r. obowiązuje nowy – tymczasowy plan lekcji. Uwaga! Klasy: I TB, IIa TB, IIb TB oraz III TB – godziny zajęć praktycznych nie uległy zmianie.

Plan lekcji od 2.11.2020 r.

Wyniki rekrutacji do projektu Hiszpańskie Staże 2

Termin mobilności uczestników został zmieniony z 1-23.03.2021 r., na 3-28.05.2021 r.

Terminy zajęć przygotowawczych przed wyjazdem zostaną podane uczestnikom w późniejszym terminie.

Lista osób, które dostały się do projektu (plik .pdf).

Regulamin funkcjonowania Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Kościerzynie w okresie zawieszenia zajęć, na czas funkcjonowania powiatu kościerskiego w „czerwonej strefie” obostrzeń epidemicznych. (plik .pdf)

„Chcę być lepszy
od samego siebie”