PLANY LEKCJI
DLA UCZNIÓWDLA SŁUCHACZY
HISTORIA SZKOŁY
Poznaj naszą historięKLIK
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Znajdź swoje powołanieKLIK
e-DZIENNIK
DZIENNIK ELEKTRONICZNYKLIK

Trzeci tydzień grup Erasmus + i PO WER

Trzeci tydzień projektów Erasmus + Hiszpańskie Staże i PO WER Hiszpańskie Staże 2 dobiegł końca. Został tylko jeden tydzień i uczestnicy powrócą do swoich domów.
W tygodniu uczestnicy praktykowali w przydzielonych im zakładach oraz uzupełniali dzienniczki praktyk. Natomiast w terminie 2.03.2020 r. odbyli wycieczkę do Malagi, w której zobaczyli m.in. Alcazaba czyli ruiny twierdzy wybudowanej przez Rzymian oraz zamek Gibralfaro. Nie obyło się bez kąpieli w Morzu Śródziemnym.
W tygodniu odbyła się również wycieczka do Alhambry – twierdzy, która została w 1984 roku […]

Drugi tydzień grup Erasmus + i PO WER

Drugi tydzień projektów Erasmus + Hiszpańskie Staże i PO WER Hiszpańskie Staże 2 dobiegł końca . To już połowa pobytu na stażu w Granadzie.
W dniu 23.02.2020 r. grupa uczniów raz z opiekunami odbyła pieszą wycieczkę po górach Sierra Nevada, gdzie uczestnicy mieli możliwość podziwiania piękna natury hiszpańskich gór.
W tygodniu uczestnicy odbywają praktyki w przydzielonych im zakładach.
Dnia 28 lutego Andaluzja obchodzi Día de Andalucía czyli Dzień Andaluzji, upamiętniający referendum z 1980 roku, w którym mieszkańcy opowiedzieli się za nadaniem Andaluzji statusu […]

Pierwszy tydzień grup Erasmus + i PO WER

W Granadzie zameldowały się już obydwie grupy: pierwsza z projektu Erasmus + Hiszpańskie Staże – licząca 19 uczestników plus dwóch opiekunów  oraz druga z projektu PO WER Hiszpańskie Staże 2 – licząca 18 uczestników i dwóch opiekunów.

W poniedziałek 17.02.2020 r. odbyło się oficjalne spotkanie  z pracownikami M.E.P. – organizacji, która przyjmuje nasze grupy. Tego dnia grupy zwiedzały Granadę.

W każdy dzień roboczy, tj. od poniedziałku do piątku, uczniowie dobywają praktyki w zakładach, do których są przydzieleni.

W weekend 22.02.2020 r. obie grupy […]

Erasmus + – pierwsze dni

16 lutego 2020 r. ostatnia grupa z projektu Erasmus + Hiszpańskie Staże wyruszyła do Granady. Loty został zaplanowany z Gdańska do Alicante, skąd grupa miała do pokonania 350 km przez urokliwe tereny Hiszpanii.
Niedzielę uzestnicy projektu spędzili w podróży. Hiszpania przywitała ich słońcem.
W poniedziałek odbyło się powitanie grupy 19 uczestników, uczniów klas o zawodzie technik obsługi turystycznej, technik hotelarstwa i technik mechatronik. Po przywitaniu grupa udała się na zwiedzanie miasta z przewodnikiem.
Zapraszamy do fotorelacji.

„Chcę być lepszy
od samego siebie”