PLANY LEKCJI
DLA UCZNIÓWDLA SŁUCHACZY
HISTORIA SZKOŁY
Poznaj naszą historięKLIK
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Znajdź swoje powołanieKLIK
e-DZIENNIK
DZIENNIK ELEKTRONICZNYKLIK

 

„Wigilia bez plastiku”

W dniach 18-20 grudnia 2019 r. nasza szkoła brała udział w ogólnopolskiej akcji p.t. “Wigilia bez plastiku”, której celem było zrezygnowanie z korzystania z plastikowych zastaw podczas klasowych spotkań świątecznych. W trakcie wigilii nasi uczniowie korzystali ze szklanych/papierowych kubków i talerzyków oraz z tradycyjnych sztućców, dzięki czemu w znacznym stopniu ograniczyli ilość plastikowych odpadów. Serdecznie dziękujemy klasom, które uczestniczyły w projekcie i przyczyniły się do ochrony środowiska: II TOT, I aTO, I bTO, IV TOT, IV TH, II TB, II […]

I miejsce w konkursie „Biznes Plan JUNIORA V” dla „Budowlanki”!

Z radością informujemy, że nasi uczniowie z klasy IV TI – Kornel Landowski i Jakub Szewczyk zajęli I miejsce w powiatowym etapie konkursu „Biznes Plan JUNIORA V”.

Konkurs „Biznes plan JUNIORA V” skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kościerskiego.
 Rangę wydarzeniu dodaje fakt, że zarówno Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG, jak i min. Konkurs, zostały zgłoszone do kalendarza działań w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbywa się w dniach 18-24 listopada 2019 r.. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa mająca na […]

Plan ostatniego zjazdu dla LO dla dorosłych

Plan ostatniego zjazdu dla LO dla dorosłych (plik .pdf)

Szkolenie Agmet

W dniu 8 listopada 2019 roku uczniowie klas Ia CE i II CEO o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Agmet z Wrocławia. Podczas szkolenia uczniowie zapoznali się z technologią łączenia rur metodą VULKAN LOKRING, samodzielnie przygotowywali złącza oraz wykonywali połączenia. Połączenia tego typu stosowane są w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej.

„Chcę być lepszy
od samego siebie”