PLANY LEKCJI
DLA UCZNIÓWDLA SŁUCHACZY
HISTORIA SZKOŁY
Poznaj naszą historięKLIK
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Znajdź swoje powołanieKLIK
WIRTUALNY SPACER
Przejdź się po szkoleJUŻ NIEDŁUGO

Egzamin zawodowy – harmonogramy

Indywidualne harmonogramy  zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie  w sesji  2.: czerwiec – lipiec 2017 r.  są do odebrania w szkole (drugie piętro  –  sala 52).

Dyplomy – ukończenie technikum

Data wydania dyplomów dla tych, którzy zdali wszystkie egzaminy kwalifikacyjne w danym zawodzie i są absolwentami – 26 maja 2017 r.

Konkurs „Świat oczami młodych”

Zarząd Fundacji Banku Ochrony Środowiska zaprasza młodzież w wieku 10–19 lat oraz ich nauczycieli ze szkół i domów kultury do udziału w konkursie „Świat oczami młodych”, organizowanym przez Fundację Banku Ochrony Środowiska i Pocztę Polską.

Projekt jest objęty patronatami Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Infrastruktury i Budownictwa oraz Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Celem konkursu jest stworzenie projektów znaczków pocztowych, które przedstawią szeroko rozumiane hasło przewodnie „Czas na zdrowie”. Znaczki, oprócz wartości użytkowej oraz kolekcjonerskiej, mają stanowić element prozdrowotnej edukacji, wpisujący się w misję Fundacji […]

Uwaga! Stypendia dla tegorocznych maturzystów!

Rozpoczęła się rekrutacja do XVI edycji „Programu Stypendiów Pomostowych” na rok akademicki 2017/2018 realizowanego przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości (FEP) wspólnie z: Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności, Narodowym Bankiem Polskim oraz innymi instytucjami, które przystąpią do realizacji Programu przy wsparciu organizacyjnym Agencji Nieruchomości Rolnych.
Program polega na finansowaniu stypendiów studentom pierwszego roku dziennych studiów I stopnia lub jednolitych magisterskich realizowanych w polskich akademiach. O stypendia mogą ubiegać się kandydaci podejmujący studia na uczelniach wojskowych jako żołnierze zawodowi.
Nabór kandydatów prowadzony jest wg zasad określonych w […]

„Chcę być lepszy
od samego siebie”