PLANY LEKCJI
DLA UCZNIÓWDLA SŁUCHACZY
HISTORIA SZKOŁY
Poznaj naszą historięKLIK
KIERUNKI KSZTAŁCENIA
Znajdź swoje powołanieKLIK
e-DZIENNIK
DZIENNIK ELEKTRONICZNYKLIK

 

I miejsce w konkursie „Biznes Plan JUNIORA V” dla „Budowlanki”!

Z radością informujemy, że nasi uczniowie z klasy IV TI – Kornel Landowski i Jakub Szewczyk zajęli I miejsce w powiatowym etapie konkursu „Biznes Plan JUNIORA V”.

Konkurs „Biznes plan JUNIORA V” skierowany jest do wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu kościerskiego.
 Rangę wydarzeniu dodaje fakt, że zarówno Pomorski Dzień Przedsiębiorczości IDG, jak i min. Konkurs, zostały zgłoszone do kalendarza działań w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, który odbywa się w dniach 18-24 listopada 2019 r.. Jest to ogólnoświatowa inicjatywa mająca na […]

Plan ostatniego zjazdu dla LO dla dorosłych

Plan ostatniego zjazdu dla LO dla dorosłych (plik .pdf)

Szkolenie Agmet

W dniu 8 listopada 2019 roku uczniowie klas Ia CE i II CEO o profilu technik chłodnictwa i klimatyzacji wzięli udział w szkoleniu zorganizowanym przez firmę Agmet z Wrocławia. Podczas szkolenia uczniowie zapoznali się z technologią łączenia rur metodą VULKAN LOKRING, samodzielnie przygotowywali złącza oraz wykonywali połączenia. Połączenia tego typu stosowane są w branży klimatyzacyjnej i chłodniczej.

Konkurs „Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”

Zapraszamy uczniów szkół średnich do udziału w konkursie zorganizowanym przez Credit Agricole Bank Polska SA  
„Ty projektujesz, Ty decydujesz – Twoja karta marzeń”
Czas trwania : 07.10.2019 r do 30.11.2019 r
 Zasady:
– zaprojektuj swoją kartę marzeń, projekt może być wykonany dowolną metodą, zarówno ręcznie jak i w programie do obróbki graficznej, optymalne wymiary grafiki : 1500×960, dozwolone formaty grafik: jpg, jpeg oraz png w dobrej rozdzielczości (min. 72 dpi), nie większej niż 6MB
– projekt graficzny nie może zawierać własnego wizerunku […]

„Chcę być lepszy
od samego siebie”