PO WER Hiszpańskie Staże 2 – pierwsze dni

logo power2

Początek roku w naszej szkole upłynął pod znakiem nowego projektu PO WER Hiszpańskie Staże 2. Pierwsza grupa uczniów z Budowlanki wyjechała na miesięczne praktyki zawodowe do Hiszpanii.

Miejscem pobytu praktykantów jest Granada, która znajduje się około 3100km od nas. Podróż nie była uciążliwa, gdyż jej dużą część uczniowie wraz z opiekunami przebyli drogą lotniczą. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy lot w życiu.

W piątek 14 lutego o godzinie 23.30 grupa 18-stu uczniów wyruszyła spod naszej szkoły na praktyki do hiszpańskiej Granady w ramach projektu PO WER Hiszpańskie Staże 2. Uczniowie przez najbliższy miesiąc będą odbywać praktyki w hiszpańskich przedsiębiorstwach. Uczestnicy projektu wraz z opiekunami dotarli w sobotę o 20.00 na miejsce i przesłali nam trochę hiszpańskiego słońca.

Niedziela upłynęła na odpoczynku po podróży. Od poniedziałku zaczynają się już zajęcia praktyczne dla uczniów kierunku technik mechanik, technik hotelarstwa, technik mechatronik oraz technik chłodnictwa i klimatyzacji.

Zapraszamy do fotorelacji