Pierwsze dni z Erasmus+

Początek roku w naszej szkole upłynął pod znakiem projektu ERASMUS + Hiszpańskie Staże. Pierwsza grupa uczniów z Budowlanki wyjechała na miesięczne praktyki zawodowe do Hiszpanii.

Miejscem pobytu praktykantów jest Granada, która znajduje się około 3100km od nas. Podróż nie była uciążliwa, gdyż jej dużą część uczniowie wraz z opiekunami przebyli drogą lotniczą. Dla większości uczestników wyjazdu był to pierwszy lot w życiu.

W niedzielę 03 marca o godzinie 1.00 grupa 17-stu uczniów wyruszyła spod naszej szkoły na praktyki do hiszpańskiej Granady w ramach projektu Erasmus + Hiszpańskie Staże. Uczniowie przez najbliższy miesiąc będą odbywać praktyki w hiszpańskich przedsiębiorstwach. Uczestnicy projektu wraz z opiekunami dotarli o 17.00 na miejsce i przesłali nam trochę hiszpańskiego słońca.

Zapraszamy do fotorelacji.