UWAGA!!! KONKURS!!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt.: „Biznes Plan Juniora II” organizowanego przez Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie.

Przedmiotem konkursu jest opracowanie samodzielnie lub w grupie (max.3 osoby) biznes planu własnej firmy.

Wyszczególniono dwa etapy konkursu:

• I etap: wewnątrzszkolny – do 4 listopada należy sporządzić Biznes plan własnej działalności gospodarczej i przekazać go Komisji Szkolnej.
  • II etap: międzyszkolny – 17 listopada – podczas obchodów Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości prezentacja Biznes planu przez zwycięzcę etapu szkolnego danej szkoły ponadgimnazjalnej.

Dla wszystkich finalistów II ETAPU przewidziano atrakcyjne nagrody pieniężne:

•  I MIEJSCE 1200,00 ZŁ
  • II MIEJSCE 900,00 ZŁ
  • III MIEJSCE 750,00 ZŁ
  • IV MIEJSCE 600,00 ZŁ

Dla pozostałych uczestników konkursu etapu szkolnego przewidziano upominki okolicznościowe.

Zgłoszenie udziału w konkursie proszę kierować do p. Justyny Naczk-Bojanowskiej oraz do p. Małgorzaty Adamskiej.

Regulamin konkursu (plik .doc).

Aneks nr 1 do regulaminu konkursu (plik .pdf)

Serdecznie zapraszamy!